17.10.2018

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Івана Франка, 19 в м. Винники, Львівської області

vynnyky-gerb

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та благоустрою території орієнтовною площею 0,2 га. Детальний план розроблений в межах структурно-планувального елементу території населеного пункту, який має цілісний планувальний характер. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 15 (18) років, в тому числі 1-ша черга – 5 років. В проекті враховані основні рішення генплану м.Винники, розробленого ДП ДІПМ «Містопроект»  (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:

оцінка існуючої ситуації: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика  озеленення та благоустрою, характеристика планувальних обмежень; розподіл території за функціональним використанням, розміщення та структура забудови; характеристика видів використання території; пропозиції щодо режиму забудови території; переважні, супутні і допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження; основні принципи планувально-просторової організації території; вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту та пішоходів, розміщення гаражів і автостоянок; вулична мережа, автостоянки, організація пішохідного руху; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж та споруд; інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору; комплексний благоустрій та озеленення території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану та охорони навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 до 7 років.

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: ФОП Головецький Н.Я., ГАП Шеремета М.Д., сертифікат серія АА №000736

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №962 від 29.06.2017р.

З проектом детального плану території по вул. Івана Франка, 19 в м.Винники, Львівської області можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м.Винники, вул.Галицька, 20, каб. архітектора) з 16.10.2018р. по 16.11.2018р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР

(служб. тел.229-54-31)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 17.10.2018р. по 17.11.2018р.

20.2018