27.07.2018

vynnyky-gerb

В проекті опрацьовано територію орієнтовною площею 2,689 га (в т.ч. планувальне рішення використання та забудови території площею 1,19 га). Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 3 роки. В проекті враховані основні рішення генплану м.Винники, розробленого ДП ДІПМ «Містопроект» (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування. Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме: оцінка існуючої ситуації. Стислий опис природних, соціально-економічних та містобудівних умов: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель, інженерне обладнання, транспорт, озеленення і благоустрій території, планувальні обмеження; проектні пропозиції: характеристика видів використання території (розподіл території за функціональним використанням), пропозиції щодо встановлення режиму забудови території (розміщення нової забудови), основні принципи планувально-просторової організації території, житловий фонд та розселення, вулично-дорожня мережа, інженерне забезпечення (водопостачання, каналізування, дощова каналізація, санітарна очистка, теплопостачання, газопостачання, електропостачання, телефонізація, радіофікація та інтернет, охорона навколишнього середовища; інженерна підготовка та інженерний захист території; інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільна оборона).

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради Виконавець: ТзОВ Лабораторія «Нова Модель»

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №1388 від 24.05.2018р. З проектом детального плану території по вул.Лісній в м.Винники можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м.Винники, вул.Галицька, 20, каб. архітектора) з 27.07.2018р. по 27.08.2018р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР (служб. тел.229-54-31) Пропозиції подаються в письмовій формі з 27.07.2018р. по 27.08.2018р.

Графічний додаток

Share on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on Twitter