т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.02.2016

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території влаштування парку на вул. Сахарова у м. Винники

vynnyky-gerb

В проекті ДПТ детального плану території опрацьовано планувальне рішення використання території площею 3,5 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ-7 років, в тому числі 1-ша черга 3 років.

В проекті враховані основні рішення генплану м. Винники, розробленого ДП Державним інститутом проектування міст «Містопроект» (м. Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі корегування. Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме: стан навколишнього середовища; використання території; характеристика будівель; інженерне обладнання; транспорт; озеленення та благоустрій території; планувальні обмеження; характеристика видів використання території; пропозиції щодо встановлення режиму забудови території;основні принципи планувально-просторової організації території; система обслуговування населення; вулично-дорожня мережа; транспортне обслуговування; інженерне забезпечення; комплексний благоустрій та озеленення; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на певні етапи.

Замовник ДПТ: Винниківська міська рада

Виконавець: ФОП Головецький Н. Я., сертифікат АР №000736

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради, №133 від 21.01.2016р.

З проектом детального плану території влаштування парку по вул. Сахарова у м. Винники, можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул.,Галицька 20, каб. архітектора) з 22.02.2016р. по 22.03.2016р.

Пропозиції подаються в письмовій формі з 22.02.2016р. по 22.03.2016р.

Проектний план

Серпень