т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

15.06.2017

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території про утворення паркового комплексу «Вайнберг-парку» по вул. Родини Маркевичів у м. Винники

vynnyky-gerb

В проекті ДПТ детального плану території опрацьовано планувальне рішення використання території орієнтовною площею 6,0 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ-7 років, в тому числі 1-ша черга 3 років.

В проекті враховані основні рішення генплану м. Винники, розробленого ДП Державним інститутом проектування міст «Містопроект» (м. Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі корегування. Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме: стан навколишнього середовища; використання території; характеристика будівель; інженерне обладнання; транспорт; озеленення та благоустрій території; планувальні обмеження; характеристика видів використання території; пропозиції щодо встановлення режиму забудови території; основні принципи планувально-просторової організації території; система обслуговування населення; вулично-дорожня мережа; транспортне обслуговування; інженерне забезпечення; комплексний благоустрій та озеленення; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на певні етапи.

Замовник ДПТ: Винниківська міська рада

Виконавець: Державний інститут проектування міст «Містопроект», сертифікат АА №000778

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради від 27.10.2016р. №590

З проектом детального плану території про творення паркового комплексу по вул. Родини Маркевичів у м. Винники, можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул.,Галицька 20, каб. архітектора) з 15.06.2017р. по 15.07.2017р.

Пропозиції подаються в письмовій формі з 15.06.2017р. по 15.07.2017р.

• Графічний додаток

18.2017