12.10.2016

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території по вул. Лисика в м.Винники

vynnyky-gerb

В проекті ДПТ детального плану території опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 4,17 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 20 років.

В проекті враховані основні рішення генплану м.Винники, розробленого ДП ДІПМ «Містопроект» (на стадії проектування).

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель (по видах, поверховості, матеріалу стін, ступеню зносу), характеристика об’єктів культурної спадщини, земель історико-культурного призначення, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика озеленення і благоустрою, планувальні зонування; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови, яка пропонується (поверховість, щільність); характеристика видів використання території (житлова, виробнича, рекреаційна, курортна, оздоровча, природоохоронна, тощо); пропозиції щодо встановлення режиму забудови території, передбачених для перспективної містобудівної діяльності, в тому числі для розміщення об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, охорони та збереження культурної спадщини; переважні, супутні і допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження (уточнення); житловий фонд розселення; система обслуговування населення, розміщення основних об’єктів обслуговування; вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів та велосипедних доріжок, розміщення гаражів і автостоянок; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд; інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору, цивільний захист населення; комплексний благоустрій та озеленення території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 до 7 років.

Замовник ДПТ: Винниківська міська рада

Виконавець: ДП ДІПМ «Містопроект», сертифікат АА №000778

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №376 від 02.06.2016р.

З проектом детального плану території на вул.Лисика у м.Винники можна ознайомитись в приміщені Винниківської міської ради (м. Винники, вул.Галицька, 20 каб. архітектора) з 12.10.2016р. по 12.11.2016р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР ( служб. тел. 296-01-54)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 12.10.2016р. по 12.11.2016р.

Протокол громадських слухань розгляд детального плану території по вул.Лисика у м.Винники

15.2017