т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

12.06.2017

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території по вул. Котляревського, 18 в м.Винники

vynnyky-gerb

В проекті ДПТ детального плану території опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 0,0707 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 10 років, в тому числі 1-ша черга – 3-7 років. В проекті враховані основні рішення генплану м.Винники, розробленого ДП ДІПМ «Містопроект» (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:
оцінка існуючої ситуації: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель (за видами, поверховістю, технічним станом), характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика озеленення благоустрою, характеристика планувальних обмежень; розподіл території за функціональним використанням, розміщення та структура забудови; характеристика видів використання території; пропозиції щодо режиму використання території; переважні, супутні і допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження; основні принципи планувально-просторової організації території; вулична мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, розміщення гаражів і стоянок; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж та споруд (водопостачання, каналізування, санітарне очищення території, теплопостачання, газопостачання, електропостачання, зв’язок, радіомовлення та інтернет); інженерна підготовка та інженерний захист території; комплексний благоустрій та озеленення території; заходи щодо поліпшення стану та охорони навколишнього середовища; заходи щодо реалізації ДПТ на період від 3 до 7 років; основні техніко-економічні показники детального плану; інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони).

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: ФОП Головецький Н.Я; ГАП Шеремета М.Д. Сертифікат АА №000736

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №910 від 18.05.2017р.

З проектом детального плану території по вул. Котляревського, 18 в м. Винники можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 12.06.2017р. по 12.07.2017р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР
(служб. тел.296-01-54)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 12.06.2017р. по 12.07.2017р.

• Графічний додаток

Протокол громадських слухань затвердження детального плану території по вул. Котляревського, 18

Серпень

22.2017