т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.01.2017

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території по вул. Галицька, 46а

vynnyky-gerb

В проекті ДПТ детального плану території опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 0,0355 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ –15 років, в тому числі 1-ий етап від 3-7 років. В проекті враховані основні рішення генплану м. Винники, розробленого Державним Підприємством Державним інститутом проектування міст «Містопроект» (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:
оцінка існуючої ситуації: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель (по видах, поверховості, матеріалу стін, ступеню зносу), характеристика об’єктів культурної спадщини, земель історико-культурної спадщини, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика озеленення та благоустрій, планувальні обмеження; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови, яка пропонується (поверховість, щільність); характеристика видів використання території (житлова, виробнича, відпочинкова, курортна, оздоровча, природоохоронна, тощо); пропозиції щодо встановлення режиму забудови території, передбачені для перспективної містобудівної діяльності в тому числі для розміщення об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, охорони та забезпечення культурної спадщини; переважні, супутні і допустимі види використання територій, містобудівні умови та обмеження (уточнення); основні принципи будівництва та обслуговування громадського об’єкту; вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів та велосипедних доріжок, розміщення гаражів і автостоянок; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж і споруд: водопостачання, водовідведення, побутова каналізація, санітарна очистка, теплопостачання, відведення поверхневих стоків, газопостачання, електропостачання; інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору, цивільний захист населення; комплексний благоустрій та озеленення території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 до 7 років.

Замовник ДПТ: Винниківська міська рада

Виконавець: ФОП Головецький Н.Я., сертифікат серія АА №000736

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №624 від 17.11.2016р.

З проектом детального плану території по вул. Галицька, 46а в м. Винники, можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 13.01.2017р. по 13.02.2017р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР
(служб. тел.296-01-54)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 13.01.2017р. по 13.02.2017р.

• Графічний додаток

Протокол громадських слухань розгляд детального плану території по вул.Галицька, 46а

20.2017