16.05.2017

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території по вул. Долинна у м.Винники

vynnyky-gerb

В проекті ДПТ детального плану території опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території 0,35 га, в межах якої знаходиться три проектовані ділянки загальною площею 0,215 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 5 років, в тому числі 1-ша черга – 3 роки. В проекті враховані відомості з Публічної кадастрової карти України, матеріали Генерального плану м.Винники, розробленого ДП ДІПМ «Містопроект» (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:
оцінка існуючої ситуації: аналіз стану навколишнього середовища, характеристика будівель (по видах, поверховості, матеріалу стін, ступеню зносу), характеристика об’єктів культурної спадщини, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, планувальні обмеження; розподіл території по функціональному призначенню. Розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови яка пропонується; характеристика видів використання території; переважні, супутні і допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження забудови ділянок; містобудівні умови та обмеження для садибної забудови; основні принципи планування та забудови території. Формування планувальної структури та архітектурної композиції; житловий фонд та розселення; система обслуговування населення; вулична мережа. Транспортне обслуговування. Організація руху транспорту і пішоходів; інженерне забезпечення. Розміщення магістральних інженерних мереж, споруд; інженерна підготовка та інженерний захист території. Вертикальне планування і використання підземного простору; комплексний благоустрій та озеленення території; перщочергові заходи: розрахунковий термін реалізації ДПТ – 5 років, в тому числі 1 – ша черга – 3 роки; містобудівні заходи по поліпшенню стану навколишнього середовища; пропозиції щодо встановлення режиму використання території, передбачених для перспективної містобудівної діяльності.

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: ФОП Лопушанський М.Р.; кваліфікаційний сертифікат АА №000779

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №850 від 16.03.2017р.

З проектом детального плану території по вул. Долинна у м. Винники, можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 16.05.2017р. по 16.06.2017р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР
(служб. тел.296-01-54)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 16.05.2017р. по 16.06.2017р.

• Графічний додаток

18.2017