22.03.2018

vynnyky-gerb

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території площею 7 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 15 років, в тому числі 1-ша черга 5 років. В проекті враховані основні рішення генплану м.Винники, розробленого Державним підприємством Державним інститутом проектування міст «Містопроект»  (м.Львів), який затверджений у 2009 році.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:

оцінка існуючої ситуації: аналіз стану навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель (по видах, поверховості, матеріалу стін, ступеню зносу), характеристика об`єктів культурної спадщини, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика  озеленення і благоустрою; планувальні обмеження; основні принципи планування та забудови території, формування планувальної структури та архітектурної композиції; розподіл території по функціональному призначенню, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови; житловий фонд та розселення; характеристика інших видів використання території; системи обслуговування населення; вулична мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів,  розміщення гаражів і стоянок; інженерне забезпечення, розміщення магістральних інженерних мереж, споруд: водопостачання, каналізація, санітарна очистка, теплопостачання, газопостачання, електропостачання, телефонізація, радіофікація; інженерна підготовка та інженерний захист території, вертикальне планування і використання підземного простору; комплексний благоустрій з організацією зелених зон; заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища, заходи цивільної оборони; першочергові заходи; пропозиції щодо встановлення режиму використання території, передбачених для перспективної містобудівної діяльності; основні техніко-економічні показники детального плану.

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: ФОП Головецький Н.Я., ГАП Шеремета М.Д., сертифікат серія АА №000736

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №1175 від 20.12.2017р.

З проектом детального плану території по вул.Яворницького в м.Винники можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м.Винники, вул.Галицька, 20, каб.№23) з 22.03.2018р. по 22.04.2018р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР

(служб. тел.229-54-31)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 22.03.2018р. по 22.04.2018р.

Share on Facebook6Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Червень