29.12.2016

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території на вул. Винниченка, 2а

vynnyky-gerb

В проекті ДПТ детального плану території опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території площею 0,1493 га. Розрахунковий термін реалізації детального плану території – 15 (18) років, в тому числі 1-ша черга від 3 – 7 років.

В проекті враховані основні рішення генплану м.Винники, розробленого ДП Державним інститутом проектування міст «Містопроект» (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме: стан навколишнього середовища; використання території, планувальні обмеження, характеристика транспортного забезпечення, характеристика інженерного обладнання, характеристика озеленення та благоустрою, аналіз стану навколишнього середовища; основні принципи планування та забудови території, формування планувальної структури та архітектурної композиції; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови; характеристика видів використання території; пропозиції щодо встановлення режиму забудови території, передбачені для перспективної містобудівної діяльності в т.ч. для розміщення об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, охорони та забезпечення культурної спадщини; переважні супутні і види використання території, містобудівні умови та обмеження; житловий фонд та розселення; вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, розміщення гаражів і стоянок; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж і споруд, використання підземного простору; інженерна підготовка та інженерний захист території; комплексний благоустрій та озеленення території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища. Заходи цивільної оборони; заходи щодо реалізації детального плану території на 1-шу чергу.

Замовник ДПТ: Винниківська міська рада

Виконавець: ФО-П Головецький Н.Я.; сертифікат АА №000736

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №500 від 15.09.2016р.

З проектом детального плану території по вул.Винниченка, 2а у м.Винники, можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м.Винники, вул.Галицька, 20, каб. архітектора) з 29.12.2016р. по 29.01.2017р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР
(служб. тел.296-01-54)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 29.12.2016р. по 29.01.2017р.

Графічний додаток

Протокол громадських слухань затвердження детального плану вул.Винниченка, 2а