18.01.2017

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території на вул. Сонячній

vynnyky-gerb

В проекті ДПТ детального плану території опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 0,0579 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ –15 (18) років, в тому числі 1-ша черга – 5 років. В проекті враховані основні рішення генплану м. Винники, розробленого Державним Підприємством Державним інститутом проектування міст «Містопроект» (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:
оцінка існуючої ситуації: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель, інженерне обладнання, транспорт, озеленення та благоустрій території, планувальні обмеження; проектні пропозиції: характеристика видів використання території, пропозиції щодо встановлення режиму забудови території, основні принципи планувально-просторової організації території, житловий фонд та розселення; вулично-дорожня мережа; інженерне забезпечення: водопостачання, каналізування, дощова каналізація, санітарна-очистка, теплопостачання, газопостачання, електропостачання, телефонізація, радіофікація та інтернет, охорона навколишнього середовища; інженерна підготовка та інженерний захист території; інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільна оборона); комплексний благоустрій та озеленення території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 до 7 років.

Замовник ДПТ: Винниківська міська рада

Виконавець: ТзОВ «Шеремета архітект груп» кваліфікаційний сертифікат сертифікат серія АА №000074 від 08 червня 2012р.; кваліфікаційний сертифікат сертифікат серія АА №000736 від 13 листопада 2012р.;

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №553 від 06.10.2016р.

З проектом детального плану території на вул. Сонячній в м. Винники, можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 17.01.2017р. по 17.02.2017р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР
(служб. тел.296-01-54)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 17.01.2017р. по 17.02.2017р.

• Графічний додаток

Протокол громадських слухань розгляд детального плану по вул. Сонячна у м. Винники

15.2017