24.10.2016

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території на вул. Шевченка, 28

vynnyky-gerb

В проекті ДПТ детального плану території опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 2,2 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 15 (18) років, в тому числі 1-ша черга – 5 років. В проекті враховані основні рішення генплану м. Винники, розробленого Державним Підприємством Державним інститутом проектування міст «Містопроект» (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель, інженерне обладнання, транспорт, озеленення та благоустрій території, планувальні обмеження; характеристика видів використання території: розподіл території за функціональним використанням, пропозиції щодо встановлення режиму забудови територій: розміщення нової забудови, основні принципи планувально-просторової організації території, житловий фонд та розселення, вулично-дорожня мережа, інженерне забезпечення: водопостачання, каналізування, дощова каналізація, санітарна очистка, теплопостачання, газопостачання, електропостачання, телефонізація, радіофікація та інтернет, охорона навколишнього середовища, інженерна підготовка та інженерний захист території; інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільна оборона); комплексний благоустрій та озеленення території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 до 7 років.

Замовник ДПТ: Винниківська міська рада

Виконавець: ТзОВ Шеремета архітект груп; кваліфікаційний сертифікат Серія АА №000074 від 08 червня 2012р.; Серія АА №000736 від 13 листопада 2012р.

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №433 від 15.07.2015р.

З проектом детального плану території на вул. Шевченка,28 в м. Винники, можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 24.10.2016р. по 24.11.2016р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР (служб. тел.296-01-54)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 24.10.2016р. по 24.11.2016р.

• Графічний додаток

11.2017