08.11.2016

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території на вул. Сагайдачного, 25а

vynnyky-gerb

В проекті детального плану території (ДПТ) опрацьовано планувальне рішення використання території площею 0,0420 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 15 років, в тому числі 1-ий етап реалізації – від 3 до 7 років. В проекті враховані основні рішення генплану м. Винники, розроблений ДП ДІПМ «Містопроект» (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель (по видах, поверховості, матеріалу стін, ступеню зносу), характеристика об’єктів культурної спадщини, земель історико-культурної спадщини, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика озеленення і благоустрою, планувальні обмеження; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови, яка пропонується (поверховість, щільність); характеристика видів використання території (житлова, виробнича, рекреаційна, курортна, оздоровча, природоохоронна, тощо); пропозиції щодо встановлення режиму забудови територій, передбачених для перспективної містобудівної діяльності, в тому числі для розміщення об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, охорони та збереження культурної спадщини; переважні, супутні і допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження (уточнення); основні принципи планувально-просторової організації території; житловий фонд та розселення; система обслуговування населення, розміщення основних об’єктів обслуговування; вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів та велосипедних доріжок, розміщення гаражів і автостоянок; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд: водопостачання, побутова каналізація, санітарна очистка, теплопостачання, газопостачання, електропостачання; інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору, цивільний захист населення; комплексний благоустрій та озеленення території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 до 7 років.

Замовник ДПТ: Винниківська міська рада

Виконавець: Фізична особа – підприємець Столяров Юрій Миколайович; ліцензія АВ №391062 від 28 грудня 2007 року.

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №501 від 15.09.2016 р.

З проектом детального плану території по вул. Сагайдачного, 25а в м. Винники, можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 08.11.2016р. по 08.12.2016р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР (служб. тел.296-01-54)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 08.11.2016р. по 08.12.2016р.

• Графічний додаток

15.2017