07.09.2016

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території на вул.С.Крушельницької, 2а у м.Винники.

vynnyky-gerb

В проекті ДПТ детального плану території опрацьовано планувальне рішення використання та благоустрою території площею 0,0427га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ-15 років, в тому числі 1-ший етап реалізації – від 3 до 7 років. В проекті враховані основні рішення генплану м.Винники, розробленого ДП Державним інститутом проектування міст «Містопроект» (м. Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме: стан навколишнього середовища; використання території; характеристика будівель ( за видами, поверховістю, технічним станом), об’єктів культурної спадщини, земель історико-культурної спадщини, інженерного обладнання, транспорту, озеленення і благоустрою, планувальних обмежень; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови, яка пропонується (поверховість, щільність); характеристика видів використання території; пропозиції щодо встановлення режиму забудови території (житлова, виробнича, рекреаційна, курортна, оздоровча, природоохоронна); переважні, супутні і допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження (уточнення); основні принципи планувально-просторової організації території; основні принципи формування концепції ділянки для будівництва; вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів та велосипедних доріжок, розміщення гаражів і автостоянок; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд; інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору, цивільний захист населення; комплексний благоустрій та озеленення; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 до 7років.

Замовник ДПТ: Винниківська міська рада

Виконавець: ПП «УНІВЕРСАЛ ПРОЕКТ»., ліцензія АД №031281; сертифікат АА №000778

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради, №375 від 02.06.2016р.

З проектом детального плану території по вул.С.Крушельницької, 2а у м.Винники, можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул.Галицька, 20, каб. архітектора) з 07.09.2016 р. по 07.10.2016р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР ( служб. тел.296-01-54).

Пропозиції подаються в письмовій формі з 07.09.2016 р. по 07.10.2016р.

• Графічний додаток

13.2017