29.12.2016

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території на вул. Івасюка та вул. Любич-Парахоняк

vynnyky-gerb

В проекті ДПТ детального плану території опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 0,0785 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – від 15 до 20 років, в тому числі 1-ша черга від 3-7 років.

В проекті враховані основні рішення генплану м.Винники, розробленого Державним Підприємством Державним інститутом проектування міст «Містопроект» (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме: стан навколишнього середовища; оцінка існуючої ситуації: використання території, планувальні обмеження, характеристика транспортного забезпечення, характеристика інженерного обладнання, характеристика озеленення та благоустрій, аналіз стану навколишнього середовища; основні принципи планування та забудови території, формування планувальної структури та архітектурної композиції; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови; характеристика видів використання території; пропозиції щодо встановлення режиму забудови території, передбачені для перспективної містобудівної діяльності в т.ч. для розміщення обє’ктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, охорони та забезпечення культурної спадщини; переважні, супутні і допустимі види використання територій, містобудівні умови та обмеження; житловий фонд та розселення; вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, розміщення гаражів і стоянок; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж і споруд, використання підземного простору: водопостачання, каналізація, теплопостачання, газопостачання, електропостачання; інженерна підготовка та інженерний захист території; комплексний благоустрій та озеленення території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища, заходи цивільної оборони; заходи щодо реалізації детального плану на І-шу чергу.

Замовник ДПТ: Винниківська міська рада

Виконавець: ФОП Головецький, ГАП Шеремета; сертифікат серія АА №000736

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №674 від 08.12.2016р.

З проектом детального плану території по вул.Івасюка та вул.Любич-Парахоняк в м.Винники, можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 29.12.2016р. по 29.01.2017р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР
(служб. тел.296-01-54)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 29.12.2016р. по 29.01.2017р.

• Графічний додаток

Протокол громадських слухань затвердження детального плану вул.Івасюка та вул.Любич-Парахоняк

18.2017