01.09.2017

vynnyky-gerb

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та благоустрою території площею 0,0560 га. Детальний план розроблений в межах структурно-планувального елементу території населеного пункту, який має цілісний планувальний характер. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 15 років, в тому числі 1-ий етап реалізації – від 3 до 7 років. В проекті враховані основні рішення генплану м. Винники, розробленого ДП ДІПМ «Містопроект» (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:
оцінка існуючої ситуації: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель (по видах, поверховості, матеріалу стін, ступеню зносу), характеристика об’єктів культурної спадщини, земель історико-культурної спадщини, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика озеленення та благоустрою, планувальні обмеження; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови яка пропонується (поверховість, щільність); характеристика видів використання території (житлова, виробнича, відпочинкова, курортна, оздоровча, природоохоронна тощо; пропозиції щодо встановлення режиму забудови території, передбачених для перспективної містобудівної діяльності, в тому числі для розміщення об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, охорони та збереження культурної спадщини; переважні, супутні і допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження (уточнення); основні принципи будівництва та обслуговування громадського об’єкту; вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів та велосипедних доріжок, розміщення гаражів і автостоянок; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд: водопостачання, водовідведення, побутова каналізація, санітарна очистка, теплопостачання, відведення поверхневих стоків, газопостачання, електропостачання); інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору, цивільний захист населення; комплексний благоустрій та озеленення території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3 до 7 років.

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: ФОП Головецький Н.Я., ГАП Шеремета М.Д., сертифікат серія АА №000736

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №847 від 16.03.2017р.

З проектом детального плану території по вул. Івасюка (Винна Гора) в м. Винники можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 01.09.2017р. по 01.10.2017р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР
(служб. тел.229-54-31)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 01.09.2017р. по 01.10.2017р.

• Графічний додаток

Протокол громадських слухань затвердження детального плану території по вул.Івасюка (Винна Гора)

21.2017