16.08.2017

vynnyky-gerb

В проекті детального плану території опрацьовано планувальне рішення використання території для облаштування сонячної електростанції орієнтовною площею 4,1 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ- від 1 до 3 років. В проекті враховані основні рішення згідно коригування генерального плану м. Винники, виконаного ДП ДІПМ «Містопроект» у 2003 році та згідно даних публічної кадастрової карти України.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме: стан навколишнього середовища; використання території; характеристика будівель; інженерне обладнання; транспорт; озеленення та благоустрій території; планувальні обмеження; характеристика видів використання території; пропозиції щодо встановлення режиму забудови території; основні принципи планувально-просторової організації території; система обслуговування населення; вулично-дорожня мережа; транспортне обслуговування; інженерне забезпечення; комплексний благоустрій та озеленення; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на етап від 1 до 3 років.

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: Державний інститут проектування міст ’’Містопроект’’

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №909 від 18.05.2017р.

З проектом детального плану території в районі вул.Кільцевої (квартал К3) у м. Винники можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м. Винники, вул. Галицька, 20, каб. архітектора) з 16.08.2017р. по 16.09.2017р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР
(служб. тел.296-01-54)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 16.08.2017р. по 16.09.2017р.

• Графічний додаток

Протокол громадських слухань затвердження детального плану території по вул. Кільцева, 12 (квартал К3)

21.2017