15.11.2018

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості проекту детального плану території для будівництва та обслуговування житлових будинків по вул.Б.Лепкого у м.Винники

vynnyky-gerb

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 0,0400 га. Детальний план розроблений в межах структурно-планувального елементу території населеного пункту, який має цілісний планувальний характер. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 15 років, в тому числі 1-ий етап реалізації від 3 до 7 років. В проекті враховані основні рішення генплану м.Винники, розробленого ДП ДІПМ «Містопроект»  (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування інститутом «Містопроект».

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:

оцінка існуючої ситуації: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель (за видами, поверховістю, технічним станом), характеристика об’єктів культурної спадщини, земель історико-культурної спадщини, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика озеленення і благоустрою, характеристика планувальних обмежень; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови яка пропонується (поверховість, щільність); характеристика видів використання території (житлова, виробнича, рекреаційна, курортна, оздоровча, природоохоронна тощо; пропозиції щодо встановлення режиму забудови території, передбачених для перспективної містобудівної діяльності, в тому числі для розміщення об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, охорони та збереження культурної спадщини; переважні, супутні і допустимі види використання території, містобудівні умови та обмеження (уточнення); основні принципи планувально-просторової організації території; житловий фонд та розселення; система обслуговування населення, розміщення основних об’єктів обслуговування; вулично-дорожня мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів та велосипедних доріжок, розміщення гаражів і автостоянок; інженерне забезпечення, розміщення інженерних мереж, споруд; інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору, цивільний захист населення; комплексний благоустрій та озеленення території; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища; заходи щодо реалізації детального плану на етап від 3до 7 років.

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: фізична особа-підприємець Данилів Ростислав Олегович, сертифікат серія АА №002229

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №1343 від 26.04.2018р.

З проектом детального плану території по вул.Б.Лепкого у м.Винник можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м.Винники, вул.Галицька, 20, каб. архітектора) з 15.11.2018р. по 15.12.2018р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР

(служб. тел.229-54-31)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 15.11.2018р. по 15.12.2018р.

15.2018