14.08.2018

vynnyky-gerb

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 3,0 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 5 років. В проекті враховані основні рішення генплану м.Винники, розробленого ДП ДІПМ «Містопроект»  (м.Львів) у 2005 році, який у даний час перебуває в процесі коригування.

Детальний план за змістом складається з наступних основних розділів, а саме:

оцінка існуючої ситуації: стан навколишнього середовища, використання території, характеристика будівель, характеристика об’єктів культурної спадщини, характеристика інженерного обладнання, характеристика транспорту, характеристика озеленення і благоустрою, характеристика планувальних обмежень; основні принципи  планування та забудови території, формування архітектурної композиції; розподіл території за функціональним використанням, розміщення забудови на вільних територіях та за рахунок реконструкції, структура забудови; характеристика інших видів використання території; вулична мережа та транспортне обслуговування, організація руху транспорту і пішоходів, розміщення гаражів і стоянок; інженерна підготовка та інженерний захист території, використання підземного простору; комплексний благоустрій з організацією зелених зон; містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища. Заходи цивільної оборони; першочергові заходи; пропозиції щодо встановлення режиму використання території, передбачених для перспективної містобудівної діяльності; основні техніко-економічні показники ДПТ.

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Винниківської міської ради

Виконавець: ТзОВ ”Студія 5Ф”, сертифікат серія АА №002411 від 31.08.2015р.

Підстава для розроблення: рішення Винниківської міської ради №1385 від 24.05.2018р.

З проектом детального плану території по вул.Сухомлинського в м.Винники можна ознайомитись в приміщенні Винниківської міської ради (м.Винники, вул.Галицька, 20, каб. архітектора) з 14.08.2018р. по 14.09.2018р.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції секретар ради ВМР

(служб. тел.229-54-31)

Пропозиції подаються в письмовій формі з 14.08.2018р. по 14.09.2018р.

20.2018