т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.01.2016

Постійна комісія з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища та архітектури

+Komisia-1

Дні роботи депутатської комісії:

• понеділок 12.00 1 раз на 2 тижні;
  • середа 15.00

Місце роботи комісії:
м. Винники, вул.Галицька, 20,  приміщення Винниківської міської ради, 2 поверх (кабінет секретаря ради)

Склад комісії:
Голова комісіїДмитерко Тарас Олексійович;
Заступник голови комісіїЯвний Богдан Петрович;
Секретар комісіїБогоніс Юрій Богданович;
Члени комісії:
Проців Олег Володимирович;
Матвіїшин Олег Романович.

Про Положення про постійні комісії Винниківської міської ради 7-го скликання

Комісія з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища та архітектури за дорученням ради або за власною ініціативою попередньо розглядає:

1. Проекти програм соціально-економічного і культурного розвитку, місцевого бюджету;
2. Проекти місцевих програм охорони довкілля;
3. Питання:

• Координації діяльності місцевих землевпорядних органів та уповноважених державних органів управління з охорони природи;
  • Підготовки пропозицій про організацію територій і об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення;
  • По підготовці пропозицій щодо ставок земельного податку, розмірів плати за користування природними ресурсами;
  • Здійснення контролю за дотриманням земельного та природоохоронного законодавства;
  • Про організацію охорони, реставрації та використання пам’яток історії і культури, архітектури та містобудування, палацо-паркових і садибних комплексів, природних заповідників;
  • Про стан та розвиток відповідних галузей будівництва;
  • По підготовці пропозицій щодо планів і програм будівництва та реконструкції об’єктів комунального господарства та соціально-культурного призначення, житлових будинків, шляхів;
  • Участі в розробці містобудівних програм, генеральних планів забудов;
  • Розглядає проекти правових актів, які регламентують питання продажу земельних ділянок у власність або надання їх в оренду на конкурентних засадах (аукціонах, конкурсах).
  • Здійснює контроль за додержанням земельного законодавства, затвердженої містобудівної документації при плануванні та забудові відповідних територій, охороною та використанням земельних ресурсів.
  • Розглядає питання, пов’язані з інвентаризацію земель міста.
  • Розглядає питання встановлення мінімальної ціни продажу та викупу земельних ділянок.
  • Розглядає питання капітального будівництва, реконструкції, реставрації, що здійснюється за рахунок бюджетних коштів та у випадках прийняття міською радою, через комунальні підприємства, дольової участі в інвестиційних програмах, розглядає питання делегування функцій замовника, здійснює контроль за виконанням функцій замовника на таких об’єктах.
  • Розглядає відповідно до затвердженої містобудівної документації питання відведення у користування на умовах оренди, у постійне користування, у приватну власність суб’єктам підприємницької діяльності, організаціям і установам, громадським організаціям, фізичним особам тощо земель для розміщення об’єктів містобудування та інших потреб.
  • Розглядає відповідно до закону питання щодо продажу у власність земельних ділянок під об’єктами нерухомості, погоджує пропозиції та ціни для продажу через земельні торги земельних ділянок у власність, продажу права на оренду земельних ділянок з врахуванням містобудівної цінності територій.
  • Розглядає питання зміни цільового та функціонального призначення земельних ділянок.
  • Розглядає відповідні місцеві містобудівні програми, генеральний план міста та зміни до нього, плани забудови окремих територій, інвестиційні пропозиції, іншу містобудівну документацію.
  • Розглядає питання щодо вирішення відповідно до законодавства спорів з питань містобудування та земельних спорів.
  • Розглядає питання залучення інвестицій на розвиток соціальної інфраструктури міста.
  • Здійснює контроль за процедурою прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів у встановленому порядку, співпрацює з інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю.
  • Бере участь у формуванні концепції розміщення об’єктів зовнішньої реклами, подає пропозиції до регуляторних актів у сфері зовнішньої реклами.
  • У разі потреби проводить громадські слухання з питань містобудування, землеустрою, та охорони культурної спадщини, бере участь у роботі містобудівельної ради управління архітектури і містобудування, консультативної ради з питань охорони культурної спадщини управління охорони історичного середовища, інших профілюючих консультативних рад.

4. Вивчає і готує питання про стан та розвиток містобудування і архітекту-
ри, інші питання, які виносяться на розгляд ради.
5. Розробляє проекти рішень ради та готує висновки з цих питань, виступає на сесіях ради з доповідями і співдоповідями.

Липень

25.2017