т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.01.2016

Постійна комісія з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики

+Komisia-5

Дні роботи комісії: середа 19.00

Місце роботи комісії: м. Винники, вул.Галицька, 20, приміщення Винниківської міської ради, 2 поверх (кабінет секретаря ради)

Склад комісії:
Голова комісіїМаркевич Софія Любомирівна;
Заступник голови комісіїШивала Юрій Андрійович;
СекретарАдамчук Оксана Степанівна;
Члени комісії:
Кіт Євген Ігорович;
Чорний Андрій Петрович;

Про Положення про постійні комісії Винниківської міської ради 7-го скликання

Комісія з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики за дорученням ради або за власною ініціативою попередньо розглядає:

1. Проекти програм соціально-економічного і культурного розвитку, місцевого бюджету;
2. Звіти про виконання програм і бюджету;
3. Питання:

• Створення умов для розвитку культури;
  • Сприяння відродженню осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення, художніх промислів і ремесел;
  • Створення умов для занять фізичною культурою і спортом;
  • Забезпечення охорони пам’яток історії та культури, збереження та використання культурного надбання;
  • Створення необхідних умов для забезпечення здобуття неповнолітніми повної загальної середньої освіти, виховання дітей, молоді, розвитку їх здібностей, трудового навчання, професійної орієнтації, сприяння діяльності дошкільних та позашкільних навчально-виховних закладів, дитячих, молодіжних та науково-просвітницьких організацій;
  • Ефективного використання культурно-освітніх, спортивних закладів, дитячих дошкільних і позашкільних установ;
  • Сприяння виконавчим органам в управлінні закладами освіти, культури, фізкультури і спорту;
  • Ініціює утворення груп, комісій, асоціацій тощо щодо покращання умов роботи ЗМІ, веде переговори та листуванння з міжнародними і неурядовими організаціями.
  • Ініціює проведення заходів, які сприяють зростанню популярності Винник серед мешканців та гостей міста, а також у інших містах та країнах світу.
  • Спільно з громадськістю розробляє стратегічні проекти економічного розвитку міста, готує пропозиції до генерального плану міста щодо перспективної забудови, функціонального зонування, ефективного використання майнових та земельних ресурсів міста.
  • Сприяє інвестиційній діяльності у місті шляхом підтримки важливих для міста інвестиційних проектів, бере участь у підготовці відповідних рішень ради, підготовці пакетів необхідних документів, здійснює загальний нагляд за реалізацією таких проектів.
  • Розглядає міські програми зайнятості та заходи щодо соціальної захищеності різних груп населення від безробіття.

4. Вивчає і готує питання про стан та розвиток освіти, культури, фізкультури і спорту, молодіжних проблем, охорони здоров’я, проблем соціального захисту населення, інші питання, які вносяться на розгляд ради.
5. Розробляє проекти рішень ради та готує висновки з цих питань, виступає на сесіях ради з доповідями і співдоповідями.

20.2017