т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.01.2016

Постійна комісія з питань фінансів, планування бюджету та контролю над дохідною та видатковою частинами

+Komisia-2

Дні роботи комісії:  вівторок 17.00

Місце роботи комісії: м. Винники, вул.Галицька, 20, приміщення Винниківської міської ради, 2 поверх (кабінет секретаря ради)

Склад комісії:
Голова комісіїСпірняк Володимир Петрович;
Заступник голови комісіїСвистович Лілія Євгенівна;
СекретарЖигало Надія Степанівна
Члени комісії:
Лешневський Іван Іванович;
Тимець Ігор Васильович.

Про Положення про постійні комісії Винниківської міської ради 7-го скликання

Комісія з питань фінансів, планування бюджету та контролю за дохідною та видатковою частинами бюджету за дорученням ради або за власною ініціативою попередньо розглядає:

1. Проекти програм соціально-економічного і культурного розвитку, місцевого бюджету;
2. Звіти про виконання програм і бюджету;
3. Попередній розгляд звітів про хід і результати виконання прийнятих програм і бюджету;
4. Питання:

• Підготовки пропозицій щодо встановлення місцевих податків і зборів, та розміри їх ставок;
  • Здійснення контролю за утворенням та використанням позабюджетних цільових коштів;
  • Надання відповідно до чинного законодавства пільг по місцевих податках і зборах;
  • Вивчення і підготовка питань соціально-економічного, стратегічного розвитку міста, інші питання, які виносяться на розгляд ради;
  • Розробка проектів рішень ради, готує висновки та пропозиції з цих питань, виступає на сесіях ради з доповідями і співдоповідями.
  • Вивчення проектів регуляторних актів щодо їх відповідності вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» і забезпечує підготовку експертного висновку до проектів регуляторних актів, які виносяться на розгляд ради.
  • Розгляд питань щодо утворення позабюджетних цільових (у тому числі валютних) коштів, розглядає положення про ці кошти та звіти про їх використання.

Липень

25.2017