т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.01.2016

Постійна комісія з питань депутатської діяльності та законності

+Komisia-3

Дні роботи комісії: четвер 17.00

Місце роботи комісії: м. Винники, вул.Галицька, 20, приміщення Винниківської міської ради, 2 поверх (кабінет секретаря ради)

Склад комісії:
Голова комісіїПочаєвець Володимир Юрійович;
Заступник голови комісіїСурков Юрій Вікторович;
СекретарКрисюк Назар Ігорович;
Члени комісії:
Калінічук Галина Петрівна;
Хома Всеволод Володимирович.

Про Положення про постійні комісії Винниківської міської ради 7-го скликання

Комісія з питань депутатської діяльності та законності за дорученням ради або за власною ініціативою попередньо розглядає:
1. Проекти програм соціально-економічного і культурного розвитку, місцевого бюджету;
2. Звіти про виконання програм і бюджету;
3. Питання, що належать до відання комісії:

• Забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян міста;
  • Депутатської діяльності, додержання норм депутатської етики;
  • Додержання вимог Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, зокрема ч.5,7,9,10 ст.49;
  • Контролю за додержанням депутатами міської ради та посадовими особами виконавчих органів ради вимог Закону України “Про статус депутатів місцевих рад»;
  • Координації дій з обласною радою, органами самоорганізації населення, громадськими та політичними організаціями;
  • Підготовки, узагальнення пропозицій щодо змін та доповнень до Регламенту Винницької міської ради.
  • Вивчення і підготовки питань про стан та розвиток місцевого самоврядування, органів самоорганізації населення, інші питання, які вносяться на розгляд ради.
  • Розгляд питань про утворення і ліквідацію постійних та інших комісій ради, та зміну їх складу.
  • Розгляд кандидатур за пропозицією міського голови на посаду та звільнення з посади секретаря ради, персонального складу членів виконкому.
  • Розгляд за пропозицією міського голови структури виконавчих органів ради і положення про них, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання.
  • Розгляд питання про утворення інших виконавчих органів ради за поданням міського голови.
  • Розгляд питання про скасування актів виконавчих органів ради, які не відповідають Конституції чи законам України, іншим актам законодавства, рішенням ради, прийнятим у межах її повноважень.
  • Розгляд питання про кількісний склад ради.
  • Розгляд питання щодо проведення місцевого референдуму.
  • Розгляд питання щодо організації проведення референдумів та виборів органів місцевого самоврядування та міського голови.
  • Розгляд питання щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території міста.
  • Здійснення підготовки рішень з питань адміністративно-територіального устрою, зміни меж міста у межах і порядку, визначених чинним законодавством.
  • Розгляд питань про затвердження договорів, укладених міським головою від імені ради, з питань, віднесених до її виключної компетенції.
  • Участь у розробці правил з питань благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку, торгівлі на ринках, додержання тиші у громадських місцях, за порушення яких передбачено адміністративну відповідальність.

4. Розробка проектів рішень ради та підготовка висновків з цих питань, виступ на сесіях ради з доповідями і співдоповідями.

Липень

25.2017