31.07.2018

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 31.07.2018р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на позачергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 31.07.2018р.

1.Про внесення змін до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом виконавчого комітету Винниківської міської ради на 2018 р.
2.Про визначення переліку об’єктів та затвердження видів суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на 2018 рік
3.Про прийняття на баланс та обслуговування будинку комунальної власності територіальної громади міста Винники по вул. Звенигородська, 4а
4.Про затвердження робочого проекту« Будівництво каналізаційної мережі по вул. Батька Сокола в м. Винники»
5.Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт вул. Злагоди   у м. Винники»
6.Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт вул. Стрілецька   у м. Винники»
7.Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт вул. О.Теліги у м.Винники»
8.Про присвоєння поштових адрес
8.1.Про затвердження Висновку ОКП ЛОР «БТІ та ЕО» №2/4427 від 18.04.2018р. «Про визначення реальних часток в будинку між співвласниками» у житловому будинку по вул.Керницького,10 м.Винники (гр.Литвин Л.М., гр.Сліпа О.І.)
8.2.Про присвоєння поштової адреси індивідуальному житловому будинку здійсненому на земельній ділянці по вул. Сахарова (к/н 4610160300:01:002:0056) у м.Винники (гр.Висоцький Ю.Б.)
8.3.Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі трансформаторної підстанції та розподільчих пунктів у м.Винники (ПрАТ «Львівобленерго»)
9.Про внесення змін в містобудівні умови та обмеження № МО-34-12-2017 (виконком ВМР)
10.Про здійснення редакційного уточнення найменування об’єктів визначеного у відповідному рішенні Кабінету Міністрів України №423-р від 13.06.2018р. «Про розподіл у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»
11.Про затвердження висновку міжвідомчої комісії, щодо можливості газифікації двофункційного котла парапетного  типу взамін центрального опаленням  на площі кухні квартири №31 в житловому будинку по вул.Кільцева, 7 у м.Винники та надання дозволу на виготовлення технічної документації для від’єднання від системи центрального   опалення та гарячого водопостачання.
12.Про погодження режиму роботи салону краси «Кульбаба»
13.Про призупинення дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами виданого ТзОВ «БРОК»

10.2018