26.12.2017

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 27.12.2017р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 27.12.2017р.

1.Про безоплатну передачу матеріальних цінностей ВКП«Добробут»
2.Про безоплатну передачу матеріальних цінностей ВКП«Винниківське»
3.Про затвердження Розрахунку розміру пайової участі при здійсненні будівництва багатоквартирного житлового будинку  із вбудованими приміщеннями по вул. Винна гора у м.Винники
4.Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Винники