26.05.2016

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 27.05.2016р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 27.05.2016р.

1. Про погодження режиму роботи
1.1. ФОП Ковальському  Я.І.
1.2. ФОП Грішаєвій М.П.
2. Про безоплатну передачу матеріальних цінностей  ДП «Добробут» МКП «Винниківське»
3. Про переоформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами за адресою: м. Винники, вул. Галицька, 13 з ФОП Козловська І. Г. на ФОП Калінічук Г.П.
4. Про переоформлення квартирної черги гр. Зайко П.М. м. Винники, вул. Ціолковського, 10
5. Про надання одноразової грошової допомоги громадянам м. Винники
6. Про затвердження висновку міжвідомчої комісії,щодо можливості газифікації двофункційного котла парапетного типу взамін ЦО на площі кухні квартири №13 в житловому будинку по вул.Кільцева, 5 у м.Винники та надання дозволу на виготовлення технічної документації для від’єднання від системи центрального опалення  та гарячого водопостачання
7. Про перегляд калькуляції на роботи, які здійснює ДП «Добробут» МКП «Винниківське» у зв’язку із зміною окремих складових економічно обґрунтованих витрат
8. Про присвоєння поштових адрес
8.1. Про присвоєння поштової адреси новозбудованому  індивідуальному житловому будинку здійсненому на земельній ділянці  по вул.Лисика,24 (к/н 4610160300:04:004:0271) у м.Винники (гр.Герасим Н.М.)
8.2. Про присвоєння поштової адреси новозбудованому  індивідуальному житловому будинку здійсненому на земельній ділянці  по вул.Лисика,24 (к/н 4610160300:04:004:0270) у м.Винники (гр.Герасим Н.М.)
8.3. Про закріплення окремих поштових номерів за частинами індивідуального житлового будинку  по вул.Л.Парахоняк,6 у м.Винники (гр.Жук О.В., Жук В.В.)
9. Про видачу  будівельного паспорта забудови земельної ділянки
9.1. На проектування та будівництво індивідуального житлового   будинку на земельній ділянці  по вул.500-річчя Січі,12 у м.Винники  (гр.Гирка Г.І.)
9.2. На проектування та будівництво індивідуального житлового   будинку на земельній ділянці  по вул.Б.Лепкого (к/н 4610160300:07:007:0197)  у м.Винники (гр.Чуба Г.З.)
10. Про затвердження Розрахунку розміру пайового внеску за будівництво житлового будинку по вул.Лисика у м.Винники, здійсненого гр.Нарембою І.Б.
11. Про затвердження Розрахунку розміру пайового внеску за будівництво житлового будинку по вул.Лисика у м.Винники, здійсненого гр.Нарембою А.І.
12. Про затвердження Розрахунку розміру пайового внеску за будівництво 5-ї секції комплексу багатоквартирних житлових будинків по вул.Винна Гора у м.Винники, здійсненої  ЖБК «Винники-1»
13. Про затвердження Розрахунку розміру пайового внеску за будівництво 6-ї секції комплексу багатоквартирних житлових будинків по вул.Винна Гора у м.Винники, здійсненої ЖБК «Винники-1»
14. Про затвердження Розрахунку розміру пайового внеску за будівництво багатоповерхового житлового будинку (№3 на генплані) по вул.Винна Гора у м.Винники, здійсненого ТзОВ «Мега Тек»
15. Про затвердження Розрахунку розміру пайового внеску за будівництво багатоповерхового житлового будинку (№4 на генплані) по вул.Винна Гора у м.Винники, здійсненого ТзОВ «Мега Тек»