24.05.2017

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 25.05.2017р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 25.05.2017р.

1.Про затвердження уточненого титульного списку поточного ремонту фонду міської комунальної власності м.Винники на 2017 рік
2.Про безоплатну передачу матеріальних цінностей  МКП «Винниківське»
3.Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Винники
4.Про затвердження класів територій (вулиць) міста Винники
5.Про затвердження  робочого  проекту “Капітальний ремонт системи водопостачання та каналізації загальноосвітньої школи №29 по вул. Сухомлинського,6 м. Винники ”
6.Про затвердження  робочого  проекту “Капітальний ремонт дороги по вул. Сагайдачного в м. Винники (коригування)”
7.Про затвердження  кошторисної документації «Капітальний ремонт нежитлової будівлі бібліотеки за адресою вул. Шевченка, 2 у м. Винники (тепломодернізація будівлі)»
9.Про виключення з числа службового житла квартири № 47 по вул. Івасюка, 21 в м. Винники гр. Черних І.Л.
10.Про присвоєння поштових адрес
10.1.Про присвоєння поштової адреси квартирі №1 житлового будинку  по вул.Галицька,17-б  у м.Винники (гр.Думанський А.М., Мартинюк Н.М., Мартинюк Т.В., Мартинюк О.В.)
11.Про видачу  будівельного паспорта забудови земельної ділянки
11.1.На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку  на земельній ділянці  по вул.Лисика,12 (к/н 4610160300:04:004:0143) у м.Винники (гр.Простоніс Ю.В.)
11.2.На проектування та реконструкцію літньої кухні під індивідуальний житловий будинок   по вул.Забава,60 (к/н 4610160300:05:002:0) у м.Винники (гр.Бойко О.П.)
11.3.На проектування та реконструкцію з розширенням індивідуального житлового будинку   по вул.Шевченка,11-в у м.Винники (гр.Подвірний Я.О., Подвірна М.В., Подвірний П.Я., Подвірний О.Я.)
11.4.На проектування та будівництво господарської будівлі на земельній ділянці  по вул.Ломоносова,54  у м.Винники (гр.Гринюк Н.І.)
12.Про  затвердження висновку міжвідомчої комісії, щодо можливості реконструкції газової мережі з встановленням двофукційного котла парапетного типу взамін центрального опалення на площі кухні квартири №34 у житловому будинку по вул.Кільцева,7 у м.Винники (гр.Галишинець Л.І.)
13.Різне

18.2017