т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

25.02.2016

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 26.02.2016р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 26.02.2016р.

Перелік питань порядку денного засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 26.02.2016р.
1.Про затвердження посадових інструкцій працівників апарату виконавчого комітету Винниківської міської ради
2.Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Винниківської міської ради №188 від 19.05.2009 року “Про порядок присвоєння поштових номерів на обєкти нерухомого майна у м. Винники”
3.Про здійснення нагляду за відновленням об’єктів благоустрою та усуненням пошкоджень цих об’єктів внаслідок виконання ремонтних робіт на території міста Винники
4.Про видалення зелених насаджень на території м. Винники
5.Про погодження режиму роботи ФОП Поволокіну О. О.
6.Про затвердження Порядку фінансування та середньої вартості ритуальних послуг на безоплатне поховання померлих (загиблих) осіб,які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни на території м.Винники
7.Про присвоєння поштових адрес
7.1.Про присвоєння поштової адреси новозбудованому індивідуальному житловому будинку здійсненому на земельній ділянці по вул.Лисика,18 у м.Винники (гр.Мельник О.Ж.)
7.2.Про присвоєння поштової адреси новозбудованому індивідуальному житловому будинку здійсненому на земельній ділянці по вул.Джерельна,37 у м.Винники (гр.Жильцова Г.Б.)
7.3.Про закріплення окремих поштових номерів за частинами індивідуального житлового будинку по вул.Злагоди,2-а у м.Винники (гр.Могиляк М.Г., Кияк Ю.Г.)
8.Про внесення змін в будівельний паспорт №26/2015 від 16.06.2015р. наданий відповідно до рішення виконкому Винниківської міської ради від 16.06.2015р. № 142 «Про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки на проектування та будівництво індивідуального житлового будинку по вул.Галицька у м.Винники (гр.Стегній В.В.)
9.Про впорядкування земельних ділянок за номерами в кварталі житлової забудови по вул.Галицька у м.Винники
10.Про затвердження розрахунку пайового при будівництві багатоквартирного житлового будинку ОК ЖБК «Рідний дім» по вул. Сахарова в м. Винники
11.Про затвердження уточненого розрахунку пайового внеску при будівництві багатоповерхового житлового будинку із вбудовано – прибудованими приміщеннями (№ 2 на генплані) по вул. Винна Гора в м. Винники
12.Про надання одноразової грошової допомоги громадянам м. Винники.
13.Про зняття з балансу міської ради житлового будинку № 39 по вул. Галицькій в м.Винники
14.Про переоформлення договору житлового найму на квартиру № 2 в будинку № 94 по вул. І.Франка в м. Винники.
15.Про внесення змін у рішення виконавчого комітету № 37 від 15.02.2005 р. «Про продовження терміну тимчасового проживання гр. Костюк Л.І. по вул. С.Бандери, 4 в м. Винники»
16.Різне

18.2017