24.03.2016

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 25.03.2016р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 25.03.2016р.

1.Про погодження режиму роботи ФОП Мельник С.І.
2.Про надання дозволу про зрізку дерев на території м.Винники
3.Про надання одноразової грошової допомоги громадянам м. Винники
4.Про затвердження граничних сум витрат на придбання меблів, комп’ютерної техніки ,іншого обладнання та устаткування виконавчому комітету Винниківської міської ради
5.Про призупинення дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТзОВ «Комтех Аутдор»
6.Про призупинення дозволу на розміщення зовнішньої реклами пп. «Матвол»
7.Про призупинення дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами ТзОВ «Реклама Захід Плюс»
8.Про дозвіл на узаконення самовільно встановлених рекламоносіїв за адресою: м.Винники, вул. Галицька, 29
9.Про дозвіл на встановлення рекламної вивіски за адресою: м. Винники вул. Галицька, 43а
10.Про приватизацію квартири № 5 в буд. № 3 по вул. Галицькій у м. Винники гр. Коляго В.М.
11.Про збільшення розміру статутного капіталу ДП “Добробут” МКП “Винниківське”
12.Про збільшення розміру статутного капіталу МКП “Винниківське”
13.Про збільшення розміру статутного капіталу КП “Ритуальна служба “Меморіал”
14.Про забезпечення доїзду до кладовищ мешканців Винники з 01 квітня до 4 травня 2016 року
15.Про затвердження висновку міжвідомчої комісії,щодо встановлення електричного котла в квартирі 104 по вул.Кільцева, буд.2-А у м.Винники та надання дозволу на виготовлення технічної документації для від’єднання від системи центрального опалення та гарячого водопостачання
16.Про присвоєння поштових адрес:
16.1.Про присвоєння поштової адреси частині житлового будинку по вул.Галицька 107-а у м.Винники (гр.Джек М.І.)
17.Про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки:
17.1.На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці по вул.Лисика у м.Винники (гр.Ковалюк В.Д.)
17.2.На проектування та будівництво дачного будинку в дачному кооперативі «Старі сади» на земельній ділянці по вул.Забава (діл.№4) у м.Винники (гр.Безушка М.І.)
17.3.На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці по вул.Жуковського у м.Винники (гр.Бойко Г.Ю.)
18.Про затвердження Розрахунку розміру пайового внеску при будівництві житлового будинку групи житлових будинків на земельній ділянці по вул.Грушевського у м.Винники (ТзОВ «Гал-Дім»)
19.Про переведення дачного будинку №16 в дачному кооперативі «Дружба» по вул.Забава у м.Винники у жилий будинок (гр.Міщук І.В.)
20.Різне

18.2017