т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.06.2016

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 24.06.2016р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 24.06.2016р.

1.Про внесення змін в рішення виконавчого комітету № 106 від 08.04.2016р.«Про утворення комісії з приймання-передачі житлових будинків від 7-го територіального вузла урядового зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України у власність територіальної громади м. Винники»
2.Про встановлення 7 територіальному вузлу урядового зв’язку тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій + додаток
3.Про затвердження висновку міжвідомчої комісії,щодо можливості газифікації двофункційного котла парапетного типу взамін ЦО на площі кухні квартири №18 в житловому будинку по вул.Кільцева, 10 у м.Винники та надання дозволу на виготовлення технічної документації для від’єднання від системи центрального опалення та гарячого водопостачання
4.Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами за адресою: м.Винники, вул. Івасюка, 19А
5.Про перепоховання останків Гаврецька Л.І.
6.Про затвердження колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом виконавчого комітету Винниківської міської ради на 2016р.
7.Про затвердження розміру витрат на копіювання, друк, сканування документів, а також переміщення документів на електронні носії, що надаються за запитом на публічну інформацію та порядку відшкодування цих витрат
8.Про затвердження Переліку та закріплення пам’ятників м.Винники за підприємствами, установами міста + додаток
9.Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Винники
10.Про затвердження графіку сплати пайового внеску за будівництво багатоповерхового житлового будинку (№2 на генплані) по вул.Винна Гора у м.Винники (ТзОВ «МегаТек»)
11.Про затвердження графіку сплати пайового внеску за будівництво багатоповерхового житлового будинку (№3 на генплані) по вул.Винна Гора у м.Винники (ТзОВ «МегаТек»)
12.Про присвоєння поштових адрес
12.1.Про присвоєння поштової адреси виробничо-складським приміщенням здійсненим на земельній ділянці по вул.Проста (к/н 4610160300:09:001:0005) у м.Винники (ФОП Висоцька Н.Б.)
12.2.Про присвоєння поштової адреси новозбудованому садовому будинку здійсненому на земельній ділянці по вул.Забава (діл.22) у м.Винники в дачному кооперативі «Медик-Університет» (гр.Канич Д.Ю.)
12.3.Про присвоєння поштової адреси новозбудованому багатоповерховому житловому будинку (2-га секція) здійсненому на земельній ділянці по вул.Винна Гора у м.Винники (ТзОВ «МегаТек»)
12.4.Про присвоєння поштової адреси новозбудованому багатоповерховому житловому будинку (3-тя секція) здійсненому на земельній ділянці по вул.Винна Гора у м.Винники (ТзОВ «МегаТек»)
12.5.Про присвоєння поштової адреси новозбудованому багатоквартирному житловому будинку здійсненому на земельній ділянці по вул.Лисика у м.Винники (гр.Наремба І.Б.)
12.6.Про присвоєння поштової адреси новозбудованому багатоквартирному житловому будинку здійсненому на земельній ділянці по вул.Лисика у м.Винники (гр.Наремба А.І.)
13.Про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки
13.1.На проектування та будівництво нового індивідуального житлового будинку зі знесенням існуючого будинку на земельній ділянці по вул.С.Крушельницької,8-а у м.Винники (гр.Париняк Г.Я .)
14.Про переведення садового будинку №17 в дачному кооперативі «Сонячна долина» по вул.Сонячна у м.Винники у жилий будинок (гр.Кальмук І.В.)
15.Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки
15.2.Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на проектування та будівництво 20-ти квартирного житлового будинку на земельній ділянці по вул.Сухомлинського у м.Винники
16.Різне

Серпень