22.02.2018

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 23.02.2018р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 23.02.2018р.

1.Звіт про фінансово-господарську діяльність ВКП «Добробут»
2.Про затвердження колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом виконавчого комітету Винниківської міської ради
3.Про затвердження посадових інструкцій працівників виконавчого комітету Винниківської міської ради
4.Про погодження режиму роботи ФОП Кизима Н.І.
5.Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Винники
6.Про затвердження Розрахунку розміру пайової участі при при здійснені будівництва багатоквартирних  житлових будинків групи житлової забудови (поз.ІІ-га черга  по ГП)по вул.Винна Гора  у м. Винники
7.Про списання з балансу багатоквартирного будинку за адресою: м. Винники, вул. Галицька, № 48
8.Про затвердження висновку міжвідомчої комісії, щодо можливості газифікації двофункційного котла парапетного  типу взамін центрального опаленням  на площі кухні квартири №16 в житловому будинку по вул.Кільцева, 7 у м.Винники та надання дозволу на виготовлення технічної документації для від’єднання від системи центрального   опалення та гарячого водопостачання
9.Про затвердження висновку міжвідомчої комісії, щодо можливості газифікації двофункційного котла парапетного  типу взамін центрального опаленням  на площі кухні квартири №1 в житловому будинку по вул.Кільцева, 7 у м.Винники та надання дозволу на виготовлення технічної документації для від’єднання від системи центрального   опалення та гарячого водопостачання
10.Про затвердження штатного розпису для працівників МКП «Винниківське»
11.Про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки
11.1.На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці  по вул. Козацька,9-а у м.Винники (гр.Токар Н.В.)
11.2.На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці  по вул. Галицька (к/н 4610160300:04:002:0071) у м.Винники (гр.Дрепа І.Ю.)
11.3.На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці  по вул. Котляревського,18 (к/н 4610160300:05:001:0256) у м.Винники (гр.Новосад Н.В.)
11.4.На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку  на земельній ділянці  по вул. Котляревського,18 (к/н 4610160300:05:001:0257) у м.Винники (гр.Новосад Н.В.)
12.Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки
12.1.На проектування та будівництво каналізаційного трубопроводу по вул.І.Франка у м.Винники (виконавчий комітет ВМР)
12.2.На проектування та будівництво каналізаційного трубопроводу по вул.Стрілецькій у м.Винники (виконавчий комітет ВМР)
12.3.На проектування та будівництво каналізаційного трубопроводу по вул.Ломоносова у м.Винники (виконавчий комітет ВМР)