21.07.2016

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 22.07.2016р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 22.07.2016р.

1.  Про видалення зелених насаджень на території м. Винники
2. Про безоплатну передачу матеріальних цінностей МКП «Винниківське»
3. Про організацію сезонної торгівлі сезонними овочами та фруктами на території м. Винники на 2016 рік
4. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Винники
5. Про утворення комісії з приймання-передачі у комунальну власність територіальної громади міста Винники зовнішньої мережі водопостачання та каналізації від житлово-будівельного кооперативу «Винники-1» при будівництві багатоповерхових житлових будинків по вул. Винна Гора 7, 8.
6. Про утворення комісії з приймання-передачі об’єкту – цілісного майнового комплексу МКП «Винниківське» у комунальну власність територіальної громади м. Львова
7. Про утворення комісії з приймання-передачі на баланс ЛМКП « Львівводоканал» об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Винники
8. Про утворення комісії з приймання-передачі на баланс ЛКП « Львівсвітло» об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Винники
9. Про присвоєння поштових адрес
9.1. Про присвоєння поштової адреси частині індивідуального житлового будинку по вул. Яворницького, 37 у м. Винники (гр. Рапко І.І.)
10. Про об’єднання двох квартир в одну квартиру у житловому будинку по вул. Галицька, 33 у м. Винники та присвоєння новоутвореній квартирі поштової адреси (гр. Крупа Г.Є.)
11. Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки
11.1. На проектування та будівництво трубчатого переїзду через р. Марунька до будинку по вул. Сонячна, 91 у м. Винники (гр. Кулик В.І.)
11.2. На проектування та будівництво закритого колектора в районі вул. Жуковського у м. Винники (гр. Рибіцький В.О.)
11.3. На проектування та будівництво самопливного каналізаційного колектора по вул. Джерельна, І. Франка, Берегова у м. Винники (виконавчий комітет ВМР)
11.4. На проектування та будівництво КНС по вул. Дмитерка у м .Винники (виконавчий комітет ВМР)
11.5. На проектування та будівництво каналізаційного напірного колектора від КНС по вул. Дмитерка до КНС по вул. Стрілецька у м. Винники (виконавчий комітет ВМР)
11.6. На проектування та будівництво дороги по вул. Володимира Кривка у м. Винники (виконавчий комітет ВМР)
11.7. На проектування та будівництво каналізаційної мережі по вул. Довганика у м. Винники (виконавчий комітет ВМР)
12. Про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки
12.1. На проектування та реконструкцію індивідуального житлового будинку на земельній ділянці по вул. С. Хомінського, 5 у м. Винники (гр.Денис Н.А.)
12.2. На проектування та реконструкцію індивідуального житлового будинку на земельній ділянці по вул. Забава, 93 у м. Винники (гр. Вовчак В.Р.)
13. Про затвердження технічних умов №7 від 15.07.2016 року на централізоване водопостачання та водовідведення 4-х поверхового житлового будинку по вул. Сухомлинського (к/н 4610160300:01:002:0071 )
14. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами адресою: м. Винники вул. Галицька, 36
15. Про зняття з балансу міської ради житлового будинку за адресою: м. Винники, вул. Галицька, 14
16. Про зняття з балансу міської ради житлового будинку за адресою: м. Винники, вул. Івасюка, 11
17. Про дозвіл на узаконення самовільно встановленої зовнішньої реклами за адресою: м. Винники, вул. І.Франка, 66А
18. Про дозвіл на узаконення самовільно встановленої зовнішньої реклами за адресою:
м. Винники, вул. Галицька, 18
19. Різне
Додаткові питання
1. Про оформлення права власності на незавершене будівництво по вул. Дмитерка, 40 у м. Винники
2. Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на проектування та будівництво каналізаційної мережі по вул. Шевченка в м. Винники
3. Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на проектування та будівництво каналізаційної мережі по вул. Котляревського в м. Винники.

17.2018