17.05.2018

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 18.05.2018р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 18.05.2018р.

1.Про затвердження Розрахунку розміру пайової участі при здійсненні будівництва багатоквартирного житлового   будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями   громадського  призначення,  підземним паркінгом на   земельній  ділянці  по вул. Івасюка   у м. Винники   Львівської обл.
2.Про звернення з проханням передати у комунальну власність територіальної громади м. Винники нежитлові приміщення по вул. Галицькій, 71 у м. Винники, Львівська обл.
3. Про звернення з проханням передати у комунальну власність територіальної громади м. Винники нежитлові приміщення по вул. О. Теліги 4 у м. Винники, Львівська обл.
4. Про зарахування на квартирний облік гр. Солиган Ю.М., що проживає за адресою:м. Винники, вул. Винна Гора 5,  кв. 60
5. Про затвердження висновку міжвідомчої комісії, щодо можливості газифікації двофункційного котла парапетного  типу взамін центрального опаленням  на площі кухні квартири №35 в житловому будинку по вул.Кільцева, 7 у м.Винники та надання дозволу на виготовлення технічної документації для від’єднання від системи центрального   опалення та гарячого водопостачання.
6. Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам м. Винники
7. Про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки
7.1.На проектування та будівництво житлового будинку на земельній ділянці по вул. Забава (діл.№42, к/н 4610160300:07:004:0173)  у м.Винники (гр.Герчук Т.Є.)
7.2. На проектування та будівництво житлового будинку на земельній ділянці по вул. Забава (діл.№42, к/н 4610160300:07:004:0172)  у м.Винники (гр.Герчук Т.Є.)
7.3. На проектування та рекострукцію житлового будинку на земельній ділянці по вул. Галицька,73-а ( к/н 4610160300:04:004:0206)  у м.Винники (гр.Івахів І.В.)
8. Про присвоєння поштових адрес
8.1.Про присвоєння поштової адреси новозбудованому індивідуальному житловому будинку здійсненому на земельній ділянці по вул. Галицька (к/н 4610160300:04:002:0098) у м.Винники (гр.Трепак І.Б.)
8.2.Про присвоєння поштової адреси по вул.Галицька, 32-34
9. Про інвентаризацію нежитлового фонду та стан сплати за оренди нежитлових приміщень, що перебувають в комунальній власності
10.Про справлення сплати за рекламу
11. Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт системи водопостачання по вул. Шевченка у м. Винники»