15.08.2018

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 16.08.2018р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 16.08.2018р.

1.Про безоплатну передачу матеріальних цінностей ВКП «Добробут»
2.Про внесення змін до бюджету м.Винники на 2018 рік
3.Про затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води МКП «Винниківське»
4.Про затвердження скоригованих тарифів на послуги водопостачання та водовідведення у м. Винники, що надає МКП “Винниківське
5.Про видалення зелених насаджень на території м.Винники
6.Про надання дозволу ФОП Даниловському І.З. на здійснення святкової торгівлі
7.Про затвердження висновку міжвідомчої комісії, щодо можливості газифікації двофункційного котла парапетного типу взамін центрального опалення на площі кухні квартири №2 в житловому будинку по вул.Кільцева, 7 в м.Винники та надання дозволу на виготовлення технічної документації для від’єднання від системи центрального опалення та гарячого водопостачання
8.Про затвердження робочого проекту «Реконструкція системи зовнішнього електропостачання ДНЗ №156 по вул. Горького ,2А в м. Винники»
9.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт тротуару по вул.Шевченка (від «Жупан» до озера) у м.Винники»
10.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт ливневої каналізації по вул.Шевченка у м.Винники»
11.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт бортового каменю ( заміна) по вул.Шевченка у м.Винники»
12.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт пішохідної доріжки скверу на перехресті вулиць Шевченка і Злагоди у м.Винники «
13.Про затвердження кошторисної документації на «Влаштування пішохідної доріжки від вул.Родини Маркевичів до парку «Вайнберг парк» у м.Винники»
14.Про затвердження кошторисної документації на «Влаштування пішохідної доріжки від вул.Сахарова до парку «Вайнберг-парк» у м.Винники»
15.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт житлового будинку №6 по вул.Кільцевій у м.Винники»
16.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт житлового будинку №7 по вул.Кільцевій у м.Винники»
17. Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт житлового будинку №8 по вул.Кільцевій у м.Винники»
18. Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт сходів СШ №29 у м.Винники»
19. Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт сходів СШ №47 у м.Винники»
20. Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт сходів бібліотеки №34 за адресою вул.Галицька, 49 у м.Винники»
21.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт сходів Народного дому за адресою вул.Шевченка, 5 у м.Винники»
22.Про затвердження кошторисної документації на «Капітальний ремонт сходів бібліотеки №35 за адресою вул.Шевченка, 2 у м.Винники»
23. Про затвердження уточненого титульного списку на проведення капітального ремонту житлового фонду ОСББ м.Винники , які фінансуються з міського бюджету на 2018 рік
24.Про затвердження уточненого титульного списку поточного ремонту фонду міської комунальної власності м.Винники на 2018 рік
25.Про присвоєння поштових адрес
25.1. Про присвоєння поштової адреси індивідуальному житловому будинку здійсненому на земельній ділянці по вул. Галицька,77 (к/н 4610160300:04:004:0239) у м.Винники
25.2. Про присвоєння поштової адреси індивідуальному житловому будинку здійсненому на земельній ділянці по вул. Замкова,2 у м.Винники (гр.Кулик Т.П.)
26. Про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки
26.1. На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці  по вул. Руданського,8 (к/н 4610160300:07:007:0201)  у м.Винники (гр.Терещук В.П.)
26.2. На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці  по вул. Гайдамацька,10-а (к/н 4610160300:07:005:0029)  у м.Винники (гр.Кулешка Б.М.)
26.3. На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці  по вул. Шевченка (к/н 4610160300:05:001:0133)  у м.Винники (гр.Кондратьєва С.В.)
27.Різне

22.2018