10.03.2016

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 11.03.2016р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 11.03.2016р.

1.Про погодження режиму роботи ФОП Поволокіну О. О.
2.Про затвердження Правил приймання вод у каналізаційну мережу м.Винники
3.Про присвоєння поштових адрес
3.1.Про присвоєння поштової адреси новозбудованому індивідуальному житловому будинку здійсненому на земельній ділянці по вул.Сагайдачного,23-а у м.Винники (гр.Жильцова Г.Б.)
3.2.Про закріплення окремого поштового номеру за частиною індивідуального житлового будинку по вул.Космонавтів,21 у м.Винники (гр.Брода О.В.)
3.3.Про присвоєння поштової адреси квартирі №1 у житловому будинку по вул.Галицька,107-а у м.Винники (гр.Джек М.І.,Харченко Л.-І.І.)
4.Про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки
4.1.На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці по вул.Лисика,22 у м.Винники (гр.Кияк Я.М.)
4.2.На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці по вул.Лисика,22 у м.Винники (гр.Кияк Я.М.)
4.3.На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці по вул.Яворницького у м.Винники (гр.Ціж Н.І.)
4.4.На проектування та будівництво індивідуального житлового будинку на земельній ділянці по вул.Яворницького у м.Винники (гр.Заставна Ю.Б.)
5.Про внесення змін у містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки №МО-05-05-2014 від 27.05.2014
5.1.На проектування та будівництво 49-ти квартирних житлових будинків групи житлової забудови на земельній ділянці по вул.Винна Гора у м.Винники (ПП БФ «Квартал-Плюс», ТзОВ «Тепло буд експерт»)
6.Про переведення дачного будинку №16 в дачному кооперативі «Дружба» по вул.Забава (діл.№16) у м.Винники у жилий будинок (гр.Міщук І.В.)
7.Про затвердження розрахунку пайового внеску при будівництві виробничо-складських приміщень Висоцької Наталії Богданівни по вул.Проста в м.Винники
8.Про вилучення з обліку службового житла квартири № 31 по вул. Івасюка, 21 у м. Винники гр. Яркуна Я.Б
9.Про зарахування на квартирний та кооперативний облік гр. Грицьків Н.С. з сім’єю в складі 3 осіб, що проживають за адресою: м. Винники, вул. Івасюка, буд.1а кв.5
10.Про зарахування на квартирний облік гр. Кметь О.В. з сім’єю в складі 5 осіб,що проживають за адресою: м. Винники, вул. Івасюка, 1а кв.5