09.05.2019

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 10.05.2019р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на позачергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 10.05.2019р.

1.Про створення комісії з проведення обстеження та встановлення наявності земель водного фонду на території м. Винники
2.Про перегляд калькуляцій на роботи, які здійснює ВКП «Добробут» у зв’язку із зміною окремих складових економічно обґрунтованих витрат
3.Про надання дозволу на розміщення  літнього майданчика за адресою м. Винники, вул. Галицька, 27
4.Про приватизацію квартири № 1 в буд. № 13  по вул. Ломоносова у м. Винник гр. Остапчук А.П.,Остапчук М.С., Багрій М.А., Остапчук О.А., Багрій М.М., Багрій М-А. М.
5.Про зарахування на квартирний облік гр. Весну В.М.
6.Про зарахування на квартирний облік гр. Проців І.М.
7.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт системи водовідведення по вул.І.Франка від №53 по №79 у м.Винники»
8.Про затвердження проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка з №53 по №79 у м.Винники»
9.Різне

Травень