т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

08.06.2017

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 09.06.2017р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 09.06.2017р.

1.Про організацію сезонної торгівлі сезонними овочами та фруктами на території м.Винники на 2017 рік
2.Про надання дозволу на розміщення зоологічного куточка для Громадської організації «Спілка соколярів «Сапсан»
4.Про затвердження  кошторисної документації «Реконструкція системи зовнішньої каналізації довжиною 65 м у м. Винники, вул. Шевченка,3А»
5.Про затвердження  кошторисної документації «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку на вул. Шевченка, 3 у м. Винники»
6.Про затвердження  кошторисної документації «Капітальний ремонт даху будинку по вул. Кільцева, 6 у м. Винники»
7.Про затвердження  кошторисної документації «Капітальний ремонт даху будинку по вул. Кільцева,7 у м. Винники»
8.Про затвердження  кошторисної документації «Капітальний ремонт даху будинку по вул. Кільцева, 8 у м. Винники»
9.Про затвердження робочого проекту «Реконструкція нежитлових будівель та споруд за адресою вул. О. Теліги , 4 у м. Винники (ДНЗ № 162)» (Коригування)
10.Про затвердження робочого проекту « Реконструкція нежитлових будівель  та споруд за адресою вул. О. Теліги , 4 у м. Винники (ДНЗ № 162 корпус №2, басейн, котельня, зовнішні мережі та благоустрій)»
11.Про затвердження  кошторисної документації « Капітальний ремонт будівлі Д/У № 156 по вул. Горького, 2 у м. Винники»
12.Про затвердження  кошторисної документації «Покращення технічного і санітарного стану водойми (ставка) по вул. Львівській у м. Винники»
13.Про затвердження  кошторисної документації « Капітальний ремонт фасаду будівлі СШ №47 по вул. Галицькій ,54 в  м. Винники»
14.Про затвердження  кошторисної документації « Капітальний ремонт літніх та дитячих майданчиків Д/У №156 по вул. Горького, 2 у м. Винники»
15.Про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на проектування та будівництво дороги по вул.Дмитерка у м.Винники
16.Про  затвердження висновку міжвідомчої комісії, щодо реконструкції газової мережі з встановленням двоконтурного котла димохідного типу взамін центрального опалення на площі кухні квартири №29 у житловому будинку по вул.Кільцева,1 у м.Винники
17.Про приватизацію квартири № 14 в буд.  № 10  по вул. Кільцева у м. Винники  гр. Майорчак О.І., Майорчак А.Г., Майорчак Н.Я.,Майорчак Б.А., Майорчак І.А.
18.Про встановлення пріоритету на розміщення зовнішньої реклами адресою: м. Винники вул. Галицька, 109а
19.Про зарахування на квартирний  облік гр. Мерзи О.І. з сім’єю у складі 4 осіб, що проживає за адресом м. Винники, вул. Івасюка, 17а,  кв. 9
20.Різне

Серпень