04.05.2018

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 04.05.2018р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 04.05.2018р.

1.Про затвердження розпорядження  міського голови від 24.04.2018р. № 32 «Про відзначення Дня пам’яті та примирення»
2.Про видалення зелених насаджень на території м. Винники
3.Про затвердження  Розрахунку розміру пайової участі здійсненні  будівництва блоку гаражних  боксів на вул. Винна Гора у м. Винники Львівської обл. + додаток
4.Про затвердження титульного списку капітального ремонту житлового фонду ОСББ м.Винники, які фінансуються з міського бюджету  на 2018 рік