15.11.2015

Порядок денний засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 25.11.2015р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на чергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 25.11.2015р.

Перелік питань порядку денного засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 25.11.2015р.
1. Про затвердження інструкції з діловодства у виконавчому комітеті та виконавчих органах Винниківської міської ради
2. Про затвердження перспективного плану роботи виконавчого комітету Винниківської міської ради на 2016 рік
3. Про внесення змін до “ Положення про пайову участь (внесок) замовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури у м.Винники”
4. Про внесення змін в рішення виконавчого комітету ВМР від 23.12.87р. №461 “Про зміну нумерації будинків в м.Винники”
5. Про прийняття на баланс та обслуговування майнового комплексу військового містечка №85 по вул. Личаківська 105 у м. Львові
6. Про присвоєння поштових адрес
6.1. Про присвоєння поштової адреси новозбудованому   житловому будинку здійсненому на земельній ділянці  по вул.Коротка,2 у м.Винники (гр.Макара В.Р.)
6.2. Про присвоєння поштової адреси новозбудованому індивідуальному житловому будинку здійсненому на земельній ділянці  по вул.І.Франка (к\н 4610160300:02:003:0129)  у м.Винники (гр.Гула К.О.)
6.3. Про присвоєння поштової адреси новозбудованому індивідуальному житловому будинку здійсненому на земельній ділянці  по вул.Крива,35 у м.Винники (гр.Гуманенко А.О.)
6.4. Про присвоєння поштової адреси індивідуальному  житловому будинку “Б-2” здійсненому на земельній ділянці по вул.Ціолковського,35 у м.Винники (гр.Новіцька Н.В.)
6.5. Про присвоєння поштової адреси індивідуальному  житловому будинку “Б-1” здійсненому на земельній ділянці по вул.Любич Парахоняк,15 у м.Винники (гр.Бачинська М.І.)
6.6. Про присвоєння поштової адреси індивідуальному  житловому будинку “А-2” здійсненому на земельній ділянці по вул.Шевченка,51-б у м.Винники (гр.Терлецька К.С.)
6.7. Про закріплення окремих поштових номерів за частками індивідуального  житлового будинку  по вул.Ціолковського,1 у м.Винники (гр.Стеців М.С., Стеців І.-Н.С.)
7. Про видачу будівельного паспорта забудови земельної ділянки
7.1. На проектування та будівництво індивідуального житлового   будинку і господарської споруди на земельній ділянці  по вул.І.Франка,23 у м.Винники (гр.Москва М.Я.)
7.2. На проектування та будівництво індивідуального житлового   будинку  на земельній ділянці по вул.Коротка,10 у м.Винники (гр.Ковалик Є.Є., Ковалик Т.Є.)
8. Про надання містобудівних умов та обмежень  забудови земельної ділянки
8.1. На проектування та будівництво житлових будинків у кварталі багатоповерхових житлових будинків на земельній ділянці по вул..Кільцева у м.Винники (ТзОВ«Девелоп-Інвест»)
9. Різне

11.2017