11.04.2017

Порядок денний позачергового засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 12.04.2017р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на позачергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 12.04.2017р.

1.Про затвердження  кошторисної документації «Капітальний ремонт нежитлової будівлі по вул. Галицька, 24 у м. Винники»
2.Про затвердження  кошторисної документації «Капітальний ремонт покрівлі басейну СШ №29 по вул. Сухомлинського, 6 у м. Винники»
3.Про затвердження  кошторисної документації «Капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вул. Івасюка, 21 у м. Винники»
4.Про затвердження  кошторисної документації «Капітальний ремонт даху будинку по вул. Любич-Парахоняк, 17 у м. Винники»