02.08.2016

Порядок денний позачергового засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради 02.08.2016р.

vynnyky-gerb

Шановні мешканці! Пропонуємо до вашої уваги перелік питань, які виносяться на позачергове засідання Виконавчого комітету Винниківської міської ради на 02.08.2016р.

1.Про внесення змін до дохідної та видаткової частини міського бюджету м. Винники на 2016 р.
2.Про безоплатну передачу матеріальних цінностей ДП «Добробут» МКП «Винниківське»
3.Про надання одноразової матеріальної допомоги репресованим, політичним в’язням, воїнам УПА м. Винники
4.Про затвердження проектно-кошторисної документації на реконструкцію КНС по вул. Кільцева в м. Винники
5.Про затвердження проектно-кошторисної документації на реконструкцію КНС по вул. Стрілецька в м. Винники
6.Про затвердження проектно-кошторисної документації на реконструкцію напірного колектора по вул. Стрілецька в м. Винники
7.Про приватизацію квартири № 2 в буд. № 4 по вул. С. Бандери у м. Винники гр. Полякова М.Ф. та Войтовича О.М.
8.Різне

25.2017