21.07.2018

Понад сто метрів колектора прокладено у Винниках за два дні

received_2139573919664345

В співпраці Винниківської ради та Давидівської ОТГ продовжують роботи з влаштування каналізаційного колектора на території Винники-Чишки.

Станом за два дні прокладено сто сім метрів каналізаційного колектора діаметром 300 мм.

“Ці роботи дозволять підключити до центральної системи каналізування м. Винники десять вулиць, а саме: Франка, Забава, Гонти, Гайдамацька, Козацька, Полуботка, Макара, а також чишецьких: Бічна Шептицьких, Шептицьких та Данила Галицького. Глибина залягання колектора 2.5 м, що дасть можливість підключення більшої кількості абонентів без встановлення в їх помешканнях додаткових насосів”, – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Також, як зазначив чиновник, прийнято рішення, щоб поряд колектора на глибині 1 м закласти водяну трубу діаметром 110мм для того, щоб в подальшому згадані вулиці отримали центральну воду. Нагадаємо, що після завершення цих робіт, компанія ОНУР прокладе на цьому відрізку дороги асфальто-бетонне покриття.

Share on Facebook15Share on Google+0Tweet about this on Twitter

24.2018