23.08.2018

Почесний громадянин Винник Йосиф Годунько представив виставку робіт «Вінок мого життя»

39914629_381831579018155_1412629569881505792_n

23 серпня відбулось урочисте відкриття виставки Почесного громадянина Винник Йосифа Годунька у бібліотеці для дорослих м.Винники

«Людьська шана до п.Йосифа у Винниках є, була і, безперечно, буде. Сьогодні, офіційний статус отримало звання п.Йосифа, який став Почесним громадянином міста Винники. – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт.

Приємно, що люди, які поклали своє життя вихованню молодого покоління, які долучились до розбудови міста, які цінували слово, цінували культуру, плекали культуру отримують належне визнання. І вдвічі приємно, що співпало, що у такий урочистий день ми відкриваємо нашу виставку робіт п.Йосифа.

Ще вам багато років життя, щоб подарував вам Господь, щоб ви могли от так відкритися і подарувати себе людям, як ви це завжди робите».

На виставці оприлюднено п’ятдесять чотири роботи митця різного періоду.

Привітати з презентацією Йосифа Годунька завітали рідні, близькі, творчі люди й колективи міста.

Під час заходу виступили з віршами Йосипа Годунька: Валерія Пришляк, Марічка Кітура, Наталія Шмигелька; музичний супровід відкриття відбувся від Наталії Воробей та колективу «Зґарда».

Більше фото ТУТ

Share on Facebook15Share on Google+0Tweet about this on Twitter