18.03.2017

Почесному громадянину м.Винники Юрію Винничуку – 65

14414649821401

Міський голова Винник Володимир Квурт, депутатський корпус та виконавчий комітет Винниківської міськради вітають почесного громадянина Винник, українського журналіста,письменника, редактора, літературознавця, публіциста, лауреата премії “Книга року”, винниківчанина Юрія Винничука.

Щиро вітаємо Вас, Юрію Павловичу, із днем народження!

Бажаємо світлих життєвих обріїв, добра, щастя, оптимізму і наснаги. Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють творіннями, що зводяться завдяки Вашому хисту, наполегливості, таланту. Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням і радістю. Зичимо Вам творчого неспокою, натхнення, міцності духу в реалізації Ваших задумів. Міцного Вам здоров’я, Господнього благословення, успіхів і найвищих творчих злетів на благо рідної України!

Share on Facebook3Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Січень