23.02.2018

Площа Олесі Саноцької та вулиця Тимофія Макара – у Винниках затвердили нові назви вулиць

5d6394f1424a51201283e069c410ac29

Рішенням сесії Винниківської міськради затверджено нові назви вулиць у Винниках.

Так, назву площа Олесі Саноцької присвоєно місцевості, розташованій на стику вулиці Сагайдачного та вулиці Лермонтова.

«Присвоїти будівлям, розташованим на земельній ділянці Сагайдачного, 1 у місті Винники, поштову адресу № 1 на площі Олесі Саноцької у м. Винники. ВКП «Добробут» у місячний термін виготовити та встановити таблиці з назвою вулиці», – йдеться у прийнятому рішенні.

Також, новоутвореній вулиці, яка бере свій початок від вул. Полуботка у м. Винники (перший лівий поворот на вул. Полуботка із сторони вул. Козацька) присвоїти назву ім. Тимофія Макара – Січового Стрільця, перепоховання якого у братську могилу воїнів УГА на місцевому старому кладовищі відбулось третього лютого, у Винниках.

Share on Facebook11Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Травень