30.09.2018

Пластуни у Винниках провели ярмарок скаутських занять і забав

received_522936171467565

В рамках створення нової пластової домівки у Винниках пластуни Львова провели ярмарок скаутських занять і забав.

Центр скелелазіння та місце, де проходитимуть заняття з дітьми планують відкрити на вулиці Крип’якевича, 2 у Винниках.

«Власне, поширення інформації про організацію, як записати діток, спробувати себе у ролі пластунів, ознайомитись зі скаутським спорядженням, зіграти спортивні, а також інтелектуальні ігри стало чудовим приводом для свята», – зазначив  голова осередку Пласту у Львові Матвій Дух.

«Я сподіваюсь, що той час, коли у Винниках відкриється станиця пласту – все ближче і ближче. Я думаю, що це буде одна з найкращих станиць пласту і ми нею пишатимемось. А сьогодні я тішуся, і дякую вам за те, що ви віддаєте свій час, своє бажання, натхнення і те, що з любов’ю в серці, до Бога, нашої держави – надаєте приклад іншим, як варто виховувати дух і тіло», – привітав пластунів міський голова Винник Володимир Квурт.

Після урочистостей та підняття прапора, діти, молодь і дорослі, під музичний супровід, розважались у скаутських спортивних, енергійних, навчальних традиціях.

Share on Facebook14Share on Google+0Tweet about this on Twitter

20.2018