т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

02.02.2016

Пільги лише для учасників АТО

pilgo

З 8 лютого до 1 квітня цього року пенсіонери й інші пільговики платитимуть за проїзд в межах області. Винятком стануть лише учасники АТО та сімї загиблих бійців.

Про це було заявлено ЛОО ВГО “Всеукраїнська Асоціація Автомобільних Перевізників” на своїй сторінці у Фейсбуці. Причиною такого рішення стало те, що в державному бюджеті на 2016 рік не передбачені кошти на компенсацію витрат на перевезення пільговиків.

Натомість перевізники запропонували надавати адресну допомогу на оплату проїзду певним категоріям громадян, котрі зараз ще користуються пільгами.

Щодо міських перевезень, то спірне питання оплати проїзду пільговиками не вирішено. Проте, Асоціація перевізників запевняє, що до пільгових категорій у будь-якому разі не потраплять люди похилого віку та ветерани праці, які зараз складають більшу частину усіх пільговиків у міських маршрутках.

Така ситуація триватиме допоки перевізники не отримають грошей за перевезення пільговиків.

23.2017