02.03.2017

Підпал сухостою несе за собою адміністративну відповідальність

b011e428fcf1af8c3329f95c78b8cfe0

Інспекція з благоустрою у м.Винники попереджає мешканців про наслідки самовільного підпалу сухостою на території міста.

У весняний період у місті спостерігаються випалювання сухої рослинності, що завдає великої шкоди навколишньому середовищу та здоров’ю людини.

«Під час вигоряння рослинностей, у димі містяться окиси азоту, чадний газ та низка шкідливих організму людини канцерогенів. Положенням благоустрою у Винниках визначені штрафи для виявлених порушників, штрав складає від 10 до 20 н.м.д. на громадян та від 50 до 70 н.м.д. на посадових осіб», – розповів спеціаліст з питань екології та благоустрою Славомир Каторож.

Винниківчан закликають утриматись від самовільних підпалів, які передбачають адміністративну відповідальність.

Січень

20.2018