т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

03.10.2017

Підходить до завершення благоустрій бібліотеки №35 у Винниках

20171002_143330

В рамках проекту Громадський бюджет Львова, за підтримки Британської ради, Львівської та Винниківської міських рад завершується влаштування простору для дозвілля навколо бібліотеки №35.

Якісне облаштування дитячої бібліотеки № 35 для цікавого і змістовного дозвілля дітей у позашкільний час створювалось за проектом, автора – архітектора, аспіранта НУ «Львівська політехніка», голови Громадської Організації «Інститут активної громади Остапа Готя, який переміг в програмі Громадський бюджет Львова.

В ході облаштування простору, створено кілька зон на території, що є поблизу дитячої бібліотеки: відкритий малий амфітеатр-лекторій (30-40 осіб), арт-зона для малювання, простір дитячих розваг (дитячий майданчик), велопаркувальний майданчик.

В зоні амфітеатру-лекторію вже відбулось три заходи програми «Бурдебач» з дітьми-учасниками Театральної студії ЗМВ, яка теж планує використовувати дану платформу, як локацію для репетицій та показових виступів.

Місцевими молодими художниками здійснено тематичну розмальовку стендів за тематикою пропагування дітей до читання. В подальшому цю локацію планується використовувати на постійній основі з оновленням візуальної картинки на стендах із залученням дітей.

Загальна сума бюджету проекту близько 93000 грн, з них понад 77 000 – коштом Львівської міської ради (придбано інфентар, вулині меблі, комплект дитмайданчику, виготовлено та встановлено стенди для стріт-арту ) та 15000 – Британської Ради в Україні (придбано та змонтовано тротуарну плитку та окремі елементи конструкції сцени).

17.2017