т. (032) 2295431, 2960154 vynnyky_vykonkom@ukr.net

18.06.2016

Перший турнір в Україні з пляжного корфболу відбувся на Винниківському озері (ФОТО)

20160618_152322

Турнір з пляжного корфболу відбувся сьогодні, 18 червня.

До Міжнародного Дня Корфболу, який святкують 14 червня, на Винниківському озері відбувся перший в Україні турнір з пляжного корфболу.

Нагороджено чотири команди, серед яких дві збірні винниківські команди, львівська та тренерська.

Участь у пляжному турнірі взяли дев’ять команд, із заявлених десяти.

“Дуже приємно, що нас уже не одна команда, а чотири-п’ять, надіємось, що через кілька років збиратимемо багато команд з різних областей і виходитимемо на Європу, де покажемо, що в Україні є достойний корфбол та зможемо дати відсіч голландцям”, – підсумував турнір організатор заходу Віктор Батяла.

Нагадаємо, організатори заходу Львівська Федерація корфболу, Молодіжна рада при ВМР за підтримки Винниківської міськради.

Share on Facebook0Share on Google+1Tweet about this on Twitter

Серпень